Zachęcamy osoby chętne do współpracy
do przesyłania swojego CV pod adres e-mail
praca@archivio.pl

lub skorzystanie z naszego Formularza Aplikacji

Poszukujemy osób na stanowiska:

Koordynator Obsługi archiwum i niszczarni/Magazynier

Twoje zadania to m.in.:

  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy archwium i niszczarni
  • pakowanie i protokołowanie dokumentów u Klienta lub w archiwum
  • wybrane czynności magazynowe
  • administrowanie zamówieniami Klientów
  • przygotowanie dokumentów do rejestracji lub udostępnienia Klientowi
  • porządkowanie dokumentów
  • weryfikacja dokumentów

Dołącz do nas jeśli:

  • lubisz zarządzać ludźmi,
  • znasz pakiet MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • potrafisz efektywnie organizować swój czas i pracę
  • cechuje Cię punktualność, odpowiedzialność oraz rzetelność

W zamian oferujemy:

  • elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę pracę (od zaraz)
  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Pracownik biurowy-wprowadzanie danych

Obowiązki

  • Wprowadzanie danych
  • Przygotowanie dokumentów do skanowania
  • Obsługa poczty przychodzącej/wychodzącej

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie/w trakcie studiów.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Archiwista

Obowiązki

  • Porządkowanie dokumentacji wg. kategorii A i B.
  • Kontrola procesu archiwizacji papierowej.
  • Konsultacje w trakcie przygotowywania ofert dla klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu archiwistycznym
  • Znajomość przepisów ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach
  • Znajomość standardów opisu archiwalnego
  • Praktyczne doświadczenie w archiwizacji
  • Kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność

Formularz Aplikacji

Administratorem danych jest ARCHIVIO Sp. z o.o. mający siedzibę w Warszawie przy ul. Annopol 4A.

Z Archivio sp. z o.o. można się skontaktować poprzez adres email bok@archivio.pl, lub pisemnie na adres siedziby Spółki. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez email iod@archivio.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Przysługuje Pani / Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 Warszawa – tel 22 531 03 00. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania przesłane poprzez formularz kontaktowy ze strony www.archivio.pl. Pani / Pana dane będą przetwarzane czasowo, tj. na potrzeby korespondencji. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, stosownie do przepisów prawa. Podanie danych osobowych było dobrowolne ale warunkowało możliwość podjęcia kontaktu przez administratora danych.