Profesjonalne archiwizowanie i przechowywanie dokumentacji

Dzięki kompleksowym i sprofilowanym do indywidualnych potrzeb usługom archiwizacji i przechowywania dokumentów w naszym profesjonalnym magazynie Twoja firma: – znacznie zwiększy swoją przestrzeń użytkową w biurach, – uporządkuje swoje zasoby archiwalne, – zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa danym, które podlegają ochronie prawnej i tajemnicy biznesowej, – ograniczy koszty związane z pracą archiwistów i magazynierów oraz sprzętem oraz systemem informatycznym.

Przechowywanie dokumentów w zewnętrznym archiwum – oferta

W pierwszej kolejności przyjedziemy bezpośrednio do siedziby Twoje firmy, aby spakować dokumenty do specjalnie przystosowanych kartonów, a następnie szybko i bezpiecznie przewieziemy je do naszego nowoczesnego archiwum. W naszym archiwum:

  • uporządkujemy i sklasyfikujemy dokumenty wg poszczególnych kategorii,
  • sporządzimy kompleksową ewidencję papierową i elektorniczną,
  • stworzymy odpowiednio zabezpieczoną bazę elektronicznych danych.

Następnie:

  • uporządkowane wg kategorii dokumenty spakujemy w specjalne, kartonowe pudła archiwizacyjne z wieczkiem ułatwiającym szybki dostęp do zawartości,
  • pudła umieścimy w specjalistycznych i przestronnych pomieszczeniach, w których panują optymalne warunki do przechowywania dokumentacji.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania dokumentacji

Aby zagwarantować Państwa firmie 100% pewność, a przechowywanym dokumentom najwyższe standardy bezpieczeństwa:

  • przechowujemy dokumenty w pomieszczeniach wyposażonych w system monitoringu oraz w nowoczesną instalację przeciwpożarową i przeciwkradzieżową.
  • w naszym magazynie panuje optymalna temperatura, poziom wilgotności i natężenia światła,
  • aby zapewnić dokumentom anonimowość umieszczamy je w pudłach opatrzonych kodem kreskowym, które zapewniają jednocześnie szybko identyfikację,
  • aby dodatkowo zwiększyć poziom bezpieczeństwa dokumentów, pudła umieszczamy na półkach magazynu losowo w celu dywersyfikacji lokalizacji wrażliwych danych.

Archiwista do wynajęcia

Utrzymywanie etatowego archiwisty generuje poważne koszty, dlatego proponujemy usługi naszego doświadczonego specjalisty, który przejmie od Twojej firmy wszystkie obowiązki związane z przyjmowaniem, ewidencjonowaniem, porządkowaniem oraz zapewnieniem dostępu do zasobów archiwalnych w Państwa archiwum zakładowym. Oferujemy elastyczne warunki współpracy, tj. możliwość podpisania krótko i długoterminowej umowy współpracy dostosowanej do realnych potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Wybierz kompleksowe usługi przechowywania dokumentów Archivio. Skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do współpracy!

 
1593
 

ZADZWOŃ DO NAS 22 814 54 07, 691-890-516

 LUB NAPISZ  bok@archivio.pl

 
OfertaKontakt